Brave کیف پول مرورگر داخلی را برای اتریوم معرفی کرد

Brave کیف پول مرورگر داخلی را برای اتریوم معرفی کرد

لینک کوتاه:

https://cinfo.ir/?p=115630

Brave کیف پول مرورگر داخلی را برای اتریوم معرفی کرد

به گزارش سینفو به نقل cryptobriefing

نکات مهم

  • آخرین به روز رسانی Brave دسترسی به کیف پول بومی اتریوم را فراهم می کند.
  • Brave Wallet را می‌توان مستقیماً در مرورگر استفاده کرد و نیاز به دانلود برنامه‌های افزودنی را دور زد.
  • برو گفت که یک کیف پول کریپتو بومی برای غلبه بر مشکلات امنیتی مرتبط با افزونه ها مفید خواهد بود.

آخرین به‌روزرسانی مرورگر Brave (نسخه 1.32) اکنون یک کیف پول بومی برای اکوسیستم اتریوم.

Brave کیف پول بومی اتریوم را معرفی کرد

در یک بیانیه مطبوعاتی روز سه‌شنبه، تیم اعلام کرد که Brave Wallet به بیش از ۴۰ میلیون کاربر خود اجازه می‌دهد تا دارایی‌ها و دارایی‌ها را مبادله کنند. به برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) میزبانی شده روی راه‌حل‌های لایه ۲ اتریوم و سایر زنجیره‌های جانبی سازگار با EVM مانند Polygon و xDai دسترسی داشته باشید.

در حالی که اکثر کیف‌پول‌های Web3 از طریق برنامه‌های افزودنی ارائه می‌شوند، Brave Wallet را می‌توان مستقیماً در مرورگر استفاده کرد و از آن عبور کرد. نیاز به دانلود برنامه های افزودنی.

کیف پول داخلی Brave با کیف پول های محبوب Web3 از جمله MetaMask، Trust Wallet و Wallet Connect.

در بیانیه مطبوعاتی، Brave گفت که یک کیف پول رمزارزی بومی برای غلبه بر مشکلات امنیتی و عملکردی که معمولاً با برنامه‌های افزودنی مرورگر مرتبط هستند مفید خواهد بود. بریو ادعا می کند که کیف پول های Web3 عمدتاً به عنوان افزونه های مرورگر مورد استفاده قرار می گیرند، ممکن است بیشتر در معرض سرقت و حملات دیگر باشند.

در گذشته، کاربران گزارش از دست دادن سرمایه به هکرها از طریق پسوندهای وب جعلی. با تقلید از کیف پول های محبوب مانند MetaMask، هکرها می توانند کاربران را فریب دهند تا کلیدهای خصوصی خود را وارد کنند.

برایان باندی، مدیر ارشد فناوری و یکی از بنیانگذاران Brave، در توضیح ویژگی های کیف پول مرورگر داخلی، گفت:

“کیف پول Brave به برنامه های افزودنی نیاز ندارد و در عوض بومی مرورگر است، عملکرد کلیدی و نگرانی های امنیتی را حذف می کند و در عین حال ویژگی های اصلی کیف پول های رمزارزی محبوب را حفظ می کند.

با جدیدترین پیشنهاد، کاربران Brave می توانند کیف پول های موجود خود را از MetaMask یا کیف پول های سخت افزاری مانند Trezor یا Ledger استفاده کنند. آخرین به‌روزرسانی همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌های مبتنی بر اتریوم را مبادله کنند و داده‌های تاریخی بازار را از طریق APIهای CoinGecko و علاوه بر فیات onramp از طریق مشارکت با Wyre ارائه می‌دهد.

در حال حاضر، کیف پول بومی Web3 فقط در دسترس است. یک مرورگر دسکتاپ است و بعداً برای استفاده از تلفن همراه راه اندازی خواهد شد. Brave Wallet با Brave Rewards متفاوت است، ویژگی انتخاب کردنی که به کاربران Brave با توکن های توجه اولیه (BAT) برای مشاهده تبلیغات و محافظت از حریم خصوصی است.

هفته گذشته، Brave برنامه هایی برای ادغام با Solana، یکی دیگر از بلاک چین لایه 1 با کارایی بالا، فاش شد. با این حال، این هنوز اجرا نشده است، زیرا پشتیبانی بومی برای کیف پول Solana و dApps برای سال 2022 در نظر گرفته شده است.

افشای: در زمان نگارش، نویسنده این مقاله مالک ETH، MATIC و چندین ارز دیجیتال دیگر بود.

 

سلب مسئولیت

مطالب فوق تنها جهت اطلاع رسانی و بصورت آموزشی در cinfo.ir منتشر شده است و هیچ گونه توصیه و پیشنهاد سرمایه گذاری نمی باشد. در صورت تمایل به سرمایه گذاری لطفا با بررسی کامل و مشورت با مشاور سرمایه گذاری معتبر اقدام نمائید. cinfo.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده نادرست از مطالب فوق را ندارد و هیچ گونه غرامتی به ضرر و زیان ناشی از  آن نمی پردازد و نخواهد پذیرفت.

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.