کارشناسان Crypto پیش بینی می کنند که قیمت بیت کوین

لینک کوتاه:

https://cinfo.ir/?p=24699

کارشناسان Crypto پیش بینی می کنند که قیمت بیت کوین تا دسامبر 2025 به 318،417 دلار افزایش یابد
گروهی از متخصصان رمزنگاری پیش بینی کرده اند که قیمت بیت کوین تا دسامبر 2025 به 318،417 دلار افزایش خواهد یافت. صعودی ترین کارشناس معتقد است که قیمت ارز رمزپایه تا پایان سال به 160،000 دلار خواهد رسید. در همین حال ، 54٪ از آنها فکر می کنند که hyperbitcoinization تا سال 2050 اتفاق می افتد.
کارشناسان رمزنگاری پیش بینی قیمت بیت کوین را به اشتراک می گذارند
Finder ، یک وب سایت عمده مقایسه محصول ، را انجام داده است مطالعه برای آگاهی از چشم انداز آینده بیت کوین با افزایش محبوبیت آن. “همچنان که آگاهی از ارزهای رمزنگاری شده در حال گسترش است ، همه نگاهها به قیمت بیت کوین معطوف می شود. بنابراین ما از پنل 42 متخصص ارز رمزنگاری شده خود سال کردیم که چه چیزی در انتظار سکه است. ”این شرکت هفته گذشته جزئیات آن را ارائه داد.
اعضای هیئت مدیره شامل مدیران دارایی رمزنگاری ، مدیران مبادلات رمزنگاری و سایر ارائه دهندگان خدمات ، تحلیل گران رمزنگاری ، استادان و مدرسین دانشگاه ها هستند. از جمله موضوعات مختلف مورد بحث این بود که قیمت بیت کوین در پایان سال و چند سال دیگر چقدر خواهد بود. جزئیات یاب:
اگرچه ممکن است استهلاک قیمت میان مدت وجود داشته باشد ، هیئت پیش بینی می کند که تا دسامبر 2025 ، قیمت BTC تا 318،417 دلار افزایش می یابد.
این شرکت افزود ، “این 61٪ بالاتر از پیش بینی هیئت مدیره در پایان سال 2025 در دسامبر 2020 است ، اما 12٪ کمتر از ماه آوریل است.”
علاوه بر این ، “اعضای هیئت مدیره پیش بینی می کنند که تا دسامبر 2030 ، قیمت بیت کوین به رقم عظیم 4،287،591 دلار برای هر BTC . با این حال ، میانگین ها توسط پرت ها کج می شوند – وقتی ما به پیش بینی قیمت متوسط ​​نگاه می کنیم ، پیش بینی قیمت سال 2030 به 470،000 دلار کاهش می یابد. ”
در مورد قیمت بیت کوین در پایان سال ، اکثر اعضای هیئت مدیره (61٪) گفتند که بیت کوین در حال حاضر کم ارزش است و به طور متوسط ​​هیئت مدیره انتظار دارد که قیمت ارز رمزپایه در پایان سال 2021 برسد 66284 دلار برای هر سکه.
مدیر عامل Morfer مارتین فرهلر صعودی ترین قیمت بیت کوین در صفحه بود. با پیش بینی پایان سال 160،000 دلار به ازای هر BTC ، وی نظر:
تصویب شرکت ها و سرمایه گذاران سازمانی همراه با سیاست پولی و تورم دارایی بالا ، بیت کوین را به 6 رقم قبل از پایان سال جاری می رساند. چرخه نصف بعدی افزایش تصویب بیت کوین را به عنوان یک پیشنهاد قانونی توسط کشورهای در حال توسعه مشاهده می کند و تا سال 2030 ، بیت کوین جایگزین طلا به عنوان دارایی ذخیره جهانی خواهد شد.
معامله گر ارشد Wave Financial جاستین چوه پیش بینی قیمت پایین تر از متوسط ​​56000 دلار برای پایان سال را ارائه داد. با این وجود ، او به بیت کوین به عنوان “پناهگاه امن امتحان شده و واقعی” دارایی های دیجیتال اطمینان کرد. معامله گر قیمت بیت کوین را در یک روند صعودی مشاهده می کند ، پیش بینی می کند که BTC نصف شدن وقایع و تورم در طی سال های 2025 و 2030 احتمالاً حرکات صعودی بزرگتری را تحریک می کند. قیمت ها به طور مداوم با عرضه و تقاضا ، در دسترس بودن کمتر برای گروه گسترده تری از کاربران ، هدایت می شوند.
با این حال ، همه افراد حاضر در هیئت به شدت صعودی نبودند. جان هاوکینز ، استاد ارشد دانشگاه کانبرا ، از بزرگترین سخنرانان در این هیئت بود. پیش بینی او برای پایان سال 20 هزار دلار به ازای هر بیت کوین بود. این مدرس همچنین معتقد است که کشورهایی که از بیت کوین استفاده می کنند در واقع تأثیر منفی بر قیمت آن دارند.

این مطالعه همچنین شامل مواردی است که کارشناسان تصور می کنند hyperbitcoinization رخ خواهد داد. یاب پیدا شد:
54٪ از اعضای هیئت مدیره معتقدند که بیش از بیت کوین سازی – لحظه ای که بیت کوین از بودجه جهانی پیشی می گیرد – تا سال 2050 اتفاق می افتد. 29٪ فکر می کنند این اتفاق به زودی در سال 2035 و 20٪ اضافی در سال 2040 رخ دهد.
در این پنل نمایندگانی از Galia Digital ، Allnodes ، Wave Financial ، Morpher ، Cryptocompare ، Coinsmart ، Banz Capital ، Arcane Crypto ، Rouge International و Rouge Ventures ، شبکه Celsius ، Coingecko ، Coinflip ، Token Metrics ، Thomson Reuters ، Finder ، Morgan حضور دارند. Creek Digital ، Zebpay ، Amber ، Decred ، UCL ، دانشگاه نیو ساوت ولز ، دانشگاه سیتی هنگ کنگ و دانشگاه استرالیای غربی.
به نظر شما قیمت بیت کوین در سال 2025 چقدر خواهد بود و فکر می کنید hyperbitcoinization چه زمانی اتفاق می افتد؟ در قسمت نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

سلب مسئولیت : این مقاله فقط جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست پیشنهادی برای خرید یا فروش ، یا توصیه یا تایید هرگونه محصول ، خدمات یا شرکت نیست.

منبع bitcoin.com
سینفو درگاه اطلاعات سرمایه گذاری

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.