پیش بینی قیمت بیت کوین تحلیلگران Standard Chartered

پیش بینی قیمت بیت کوین تحلیلگران Standard Chartered

لینک کوتاه:

https://cinfo.ir/?p=84310

پیش بینی قیمت بیت کوین تحلیلگران Standard Chartered

تحلیلگران Standard Chartered پیش بینی می کنند که قیمت بیت کوین تا پایان سال به 100 هزار دلار برسد

به گزارش سینفو به نقل از coingape

غیر معمول نیست که استراتژیست های اصلی بازار در مورد ارزش گذاری ارزهای دیجیتالی نظر بدهند، زیرا صنعت ارزهای رمزنگاری شده اکنون در کانون توجه قرار گرفته است. طبق گزارش رویترز، تحلیلگران بانک چندملیتی، استاندارد چارترد، انتظار دارند قیمت بیت کوین (BTC) در بازار بسته شود سال 2021 با حداکثر 100000 دلار. بر اساس این گزارش، زمان بندی برای دستیابی به این هدف ممکن است تا اوایل سال 2022 ادامه یابد و این ارز دیجیتال بتواند در بلندمدت به هدف 175000 دلار برسد.

تحلیلگران Standard Chartered با رهبری جفری کندریک که از طریق واحد تحقیقاتی رمزنگاری جدید فعالیت می کنند، پیش بینی مثبتی برای اتریوم (ETH) دارند. این بانک اعلام کرد که به طور ساختاری قیمت اتریوم را در محدوده 26000 تا 35000 دلار پیش بینی می کند ، با این حال ، این موفقیت با تغییر قیمت بیت کوین در 175000 دلار تقویت می شود.

“به عنوان یک وسیله مبادله ، بیت کوین ممکن است به روش پرداخت همتا به همتا برای جهان بدون بانک جهانی در آینده بدون پول نقد تبدیل شود.” در اواخر سال 2021 یا اوایل 2022. ”

قیمت بیت کوین برای برخورد با حداقل مقاومت در راه رسیدن به 100 هزار دلار

مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کالای بلومبرگ، انتظار دارد که بیت کوین در میان مدت و بلند مدت به مرز 100000 دلار برسد. همانطور که گزارش شده پیش از این ، مک گلون معتقد بود که انتظار می رود مسیر رشد ارز دیجیتال برتر به سمت قیمت پس از اصلاح قیمت گسترده ارز رمزنگاری شده در میان تشدید فشارهای دولت چین در استخراج،  فعالیت ها با کمترین مقاومت روبرو شود.

“پس از تحمل اصلاحات پیچیده، ما بیشتر می بینیم که بازار ارزهای دیجیتال مسیر صعودی خود را از سر می گیرد تا پایین ترین سطح 2Q. این که چه چیزی می تواند بیت کوین و اتریوم را از رسیدن به بالاترین رکورد در 2H باز دارد، ممکن است سوال مبهم تری باشد. مک گلون گفت: افزایش تقاضا و پذیرش با کاهش عرضه مواجه است. نظر دادن در جهت بهبود بازار پیش بینی شده.

بسیاری از رویدادهای اساسی در اکوسیستم بیت کوین از جمله وضعیت سکه به عنوان مناقصه قانونی در السالوادور به تقویت رشد دارایی دیجیتال بی ثباتی بیت کوین همچنان در معاملات روزانه مشهود است، زیرا ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته بالاترین میزان 47،334.06 دلار و قیمت پایین آن 44،561،39 دلار در زمان نگارش مقاله را دارد.

سلب مسئولیت

محتوای ارائه شده ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منوط به شرایط بازار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده ، تحقیقات بازار خود را انجام دهید. نویسنده یا نشریه هیچ گونه مسئولیتی در قبال ضرر مالی شخصی شما ندارد.

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.