فورته 725 میلیون دلار برای برنامه های بازی بلاک چین جمع آوری می کند

فورته ۷۲۵ میلیون دلار برای برنامه های بازی بلاک چین جمع آوری می کند

لینک کوتاه:

https://cinfo.ir/?p=109737

فورته ۷۲۵ میلیون دلار برای برنامه های بازی بلاک چین جمع آوری می کند

به گزارش سینفو به نقل cryptobriefing

  • شرکت خدمات بازی های بلاک چین فورت 725 میلیون دلار از طریق دور سرمایه گذاری سری B جمع آوری کرده است.
  • شرکت کنندگان در دور تأمین مالی عبارتند از Solana Ventures، Polygon Studios، Cosmos، و Animoca Brands.
  • این شرکت به بیش از 40 شریک سازنده بازی خدمات می دهد که به نوبه خود در مجموع 15 میلیون بازیکن دارند.

ارائه‌دهنده راه‌حل‌های بازی بلاک‌چین Forte امروز اعلام کرد که 725 میلیون دلار در آخرین دور مالی خود جمع آوری کرده است.

چند شرکت کمک مالی کردند

فورته اعلام کرد که این جدیدترین جمع‌آوری کمک مالی به آن کمک کرده تا در سال 2021 بیش از 900 میلیون دلار جمع‌آوری کند. اگرچه ارزش فعلی خود را گزارش نکرد، اما در این اطلاعیه آمده است که 185 میلیون دلار نیز جمع‌آوری کرده و از طریق سرمایه‌گذاری قبلی سری A به ارزش 1 میلیارد دلاری رسیده است. گرد.

این دور جدید سرمایه‌گذاری سری B توسط Sea Capital و Kora Management، دو شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر، رهبری شد.

شرکت کنندگان دیگر عبارتند از Big Bets، Overwolf، Playstudios، Warner Music Group، zVentures، Griffin Gaming Partners، Andreessen Horowitz (a16z)، و Tiger Global.

چندین شرکت و پروژه مرتبط با بلاک چین نیز در دور تأمین مالی شرکت کردند، از جمله Cosmos، Polygon Studios، Solana Ventures، همچنین به عنوان Animoca Brands—شرکتی که پشت بازی محبوب اتریوم است جعبه ایمنی.

فورته چیست؟

Forte به توسعه‌دهندگان بازی اجازه می‌دهد تا ویژگی‌های بلاک چین مانند NFT و تراکنش‌های ارزهای دیجیتال، و همچنین ویژگی‌های انطباق مانند ضد پولشویی (AML) و حفاظت IP را در محصولات خود ادغام کنند. همچنین قابلیت همکاری و پشتیبانی چند زنجیره ای را ارائه می دهد.

جاش ویلیامز، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Forte، گفت که صنعت بازی “در خط مقدم موج فناوری جدید قرار دارد، و بازی های بلاک چین حتی از همه تغییراتی که قبلا دیده ایم بزرگتر خواهد بود”، و اشاره کرد که فورته قصد دارد به توسعه دهندگان بزرگ و کوچک خدمت کنید.

این شرکت با 40 توسعه دهنده بازی شریک شده است که به نوبه خود 15 میلیون بازیکن دارند. برجسته‌ترین شرکای فورته عبارتند از Kongregate، یک سایت بازی وب محبوب که در سال 2006 تأسیس شد، و Gallium Studios، یک استودیوی مستقل که توسط ویل رایت از شهرت SimCity تأسیس شد.

فورته ۷۲۵ میلیون دلار برای برنامه های بازی بلاک چین جمع آوری می کند

انتهای مطلب؛

افشای: در زمان نگارش این نویسنده کمتر از 100 دلار بیت کوین، اتریوم و آلتکوین در اختیار داشت.

سلب مسئولیت؛

شما هرگز نباید بر اساس اطلاعات موجود در این وب سایت تصمیم سرمایه گذاری روی ICO، IEO یا سایر سرمایه گذاری ها بگیرید و هرگز نباید اطلاعات موجود در این وب سایت را به عنوان مشاوره سرمایه گذاری تفسیر کنید. اگر به دنبال مشاوره سرمایه گذاری در مورد ICO، IEO یا سرمایه گذاری های دیگر هستید، اکیداً توصیه می کنیم که با یک مشاور سرمایه گذاری دارای مجوز یا سایر متخصصان مالی واجد شرایط مشورت کنید. CINFO.IR به هیچ وجه برای تجزیه و تحلیل یا گزارش در مورد هر ICO، IEO، ارز دیجیتال، ارز، فروش توکن شده، اوراق بهادار، یا کالا، غرامت نمی پردازد و نخواهد پذیرفت.

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.