ظاهرا هیلاری کلینتون نگران کریپتو است

ظاهرا هیلاری کلینتون نگران کریپتو است

لینک کوتاه:

https://cinfo.ir/?p=122692

ظاهرا هیلاری کلینتون نگران کریپتو است

به گزارش سینفو به نقل cryptobriefing

موارد مهم

  • هیلاری کلینتون هشدار داده است که ارزهای دیجیتال می توانند دلار آمریکا را بی ثبات کنند.
  • در مصاحبه ای با MSNBC، او در مورد قدرت شرکت های رسانه های اجتماعی و همچنین احتمال دخالت کشورهایی مانند چین یا روسیه برای بی ثبات کردن ارزهای فیات اظهار نظر کرد.
  • کلینتون از تنظیم بخش حمایت کرد

هیلاری کلینتون، نامزد سابق ریاست جمهوری، نگرانی خود را در مورد پتانسیل کریپتو برای بی ثبات کردن کشورها و تضعیف نقش دلار آمریکا به عنوان ارز ذخیره تکرار کرده است.

هیلاری کلینتون. فراخوان ها برای مقررات رمزنگاری

هیلاری کلینتون هشدارهای خود مبنی بر اینکه ارزهای دیجیتال می توانند دلار آمریکا را تضعیف کنند، تکرار کرده است.

در مصاحبه چهارشنبه، کلینتون در مورد نیاز ایالات متحده به قوانین جدیدی را برای عصر اطلاعات ایجاد می کند و اقدامات سریعی را در رابطه با تنظیم مقررات ارزهای دیجیتال و شرکت های رسانه های اجتماعی انجام می دهد.

کلینتون با اشاره به اینکه ایالات متحده به قوانین جدید برای عصر اطلاعات نیاز دارد، گفت: «ما در آغاز قرن گذشته مجبور بودیم قوانین جدیدی برای عصر صنعتی داشته باشیم، زیرا قوانین فعلی «کافی نیستند». برای آنچه کشور با آن مواجه است.

کلینتون در مورد قدرت رسانه های اجتماعی و شرکت های فناوری در تأثیرگذاری بر انتخابات داخلی و خارجی اظهار نظر کرد. او اظهار داشت که کشور باید “اقدامات قانونی و نظارتی لازم” را برای تنظیم نحوه عملکرد این شرکت ها انجام دهد. پس از این ادعا، وی سپس به ضرورت تنظیم بازارهای ارزهای دیجیتال نیز توجه کرد و اظهار داشت:

” ترکیبی از رسانه های اجتماعی را تصور کنید. ، الگوریتم‌هایی که رسانه‌های اجتماعی را هدایت می‌کنند، جمع‌آوری مبالغ بزرگ‌تر پول از طریق کنترل برخی زنجیره‌های ارزهای دیجیتال. ما نه تنها به کشورهایی مانند چین یا روسیه یا سایر کشورها نگاه می‌کنیم که انواع فناوری‌ها را به نفع خود دستکاری می‌کنند، ما به بازیگران غیردولتی هم در هماهنگی با دولت‌ها یا کشورهای بی‌ثبات‌کننده خودشان نگاه می‌کنیم که دلار را بی‌ثبات می‌کنند. ارز ذخیره شده.

کلینتون افزود: «سوالات بزرگ زیادی وجود دارد که دولت بایدن باید به آنها رسیدگی کند. زمان زیادی برای واکنش کلینتون در هفته‌های اخیر درباره نگرانی‌های خود در مورد ارزهای رمزپایه صحبت کرده است. هفته گذشته، سخنرانی در انجمن اقتصاد جدید بلومبرگ، موارد مشابهی را به اشتراک گذاشت با بیان اینکه ارزهای رمزنگاری شده «پتانسیل تضعیف ارزها، تضعیف نقش دلار به عنوان ارزهای ذخیره، و برای بی ثبات کردن کشورها» دارند.

نامزد ریاست جمهوری 2016 تنها آخرین نفر در فهرست رو به رشدی از سیاستمداران آمریکایی که علاقه بیشتری به ارزهای دیجیتال دارند. شاید سرسخت ترین مخالف فناوری کریپتوکارنسی، سناتور دموکرات الیزابت وارن باشد که در سال گذشته به طور مداوم فشار دادن برای نظارت بیشتر نظارتی، هشدار در مورد اثرات زیست محیطی استخراج بیت کوین و تشبیه کریپتو به داروها و روغن مار. شهردار میامی فرانسیس سوارز و شهردار منتخب نیویورک اریک آدامز ، علناً از فناوری ارزهای دیجیتال حمایت می کنند و اخیراً متعهد شده اند که چک های حقوق خود را در بیت کوین دریافت کنند.

تا کنون، تنظیم کننده ها در ایالات متحده بیشتر بر تنظیم ارزهای دیجیتال در زمینه کنترل سرمایه، تقلب در اوراق بهادار و مالیات متمرکز بوده اند. گریز. با این حال، در بحبوحه افزایش نرخ تورم و تقاضای فزاینده برای ارزهای دیجیتال در ایالات متحده و در سطح جهان، تنظیم‌کننده‌ها نیز می‌توانند به زودی توجه خود را به پتانسیل کریپتو برای تضعیف ارزهای فیات معطوف کنند.

این مقاله را به اشتراک بگذارید؛

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.