در اینجا نحوه معامله، معامله گران در  LUNA و RAY می گوید که در آستانه شکست صعودی هستند

در اینجا نحوه معامله، معامله گران در  LUNA و RAY می گوید که در آستانه شکست صعودی هستند

لینک کوتاه:

https://cinfo.ir/?p=87075

در اینجا نحوه معامله، معامله گران در  LUNA و RAY می گوید که در آستانه شکست صعودی هستند

به گزارش سینفو به نقل از cointelegraph

جریان اطلاعات آنلاین تأثیر فوق العاده ای بر قیمت دارایی های رمزنگاری شده دارد. همین هفته، سرمایه گذاران شاهد بودند که چگونه حتی اخبار جعلی گاهی اوقات می تواند ارزش بازار یک توکن را منفجر کند، حتی اگر فقط برای یک ساعت باشد. خوشبختانه تأثیر اخبار مشروع بیشتر طول می کشد، اما ترفند سرمایه گذاران این است که دریابند هنگام تصمیم گیری در مورد معاملات به چه داستانهایی توجه کنند.

تحقیقات گسترده نشان می دهد که سه نوع اعلان خبری وجود دارد که به طور مداوم بر قیمت رمزارزها تأثیر می گذارد: لیست های مبادله، راه اندازی برنامه های مشارکت و مشارکت های جدید. در حالی که اخیراً هیچ مشروعیت اطلاعیه ای منتشر نشده است که منجر به تغییرات گسترده قیمت شود، دو دارایی رمزارز از لیست و اخبار هفته گذشته بسیار سود بردند.

به طور خاص ، فهرست توکن LUNA Terra در Bitfinex منجر به افزایش قیمتی 61.17 شد، در حالی که راه اندازی سهام در Binance برای Raydium’s RAY باعث افزایش 52.65 price قیمت دارایی در چند روز آینده شد.

سوال این است: آیا فرصتی برای کسانی که قاشق داخل قاشق ندارند وجود دارد که از این رویدادها استفاده کنند؟

پرنده اولیه همیشه کرم

قیمت LUNA را دریافت می کند در اوایل هفته در حدود 34 دلار از اوج محلی خود در حال سقوط بود و در 8 سپتامبر به بالای 27 دلار رسید و سپس Bitfinex اعلامیه ای را در وب سایت خود پست کرد.

اقدام قیمت LUNA. منبع: Cointelegraph Markets Pro
قیمت دارایی بلافاصله با رشد انفجاری پاسخ داد و در عرض شش ساعت از حدود 27 دلار به 30.92 دلار افزایش یافت. اما این تازه آغاز کار بود.

لیست اعلانات اغلب باعث افزایش قیمت در دو مرحله متوالی می شود: ابتدا اثر محض اخبار ظاهر می شود و سپس تأثیر نقدینگی تازه اضافه شده وارد می شود. مورد عمل قیمت LUNA است. به دنبال انفجار اولیه پس از اعلام، روند صعودی تا حدودی هموار شده است. با این حال ، حرکت برای دو روز دیگر همچنان قوی بود و قیمت دارایی به 43.71 دلار رسید که از زمان انتشار خبر بیش از 60 درصد افزایش یافته است، در حالی که شرکت کنندگان در بازار هیجان زده به دنبال جمع آوری دارایی هستند هنگامی که یک فرصت سهمی جذاب باز شده است.

عملکرد قیمت RAY. منبع: Cointelegraph Markets Pro
خط قیمت RAY در پی Binance رونمایی از برنامه محاسبه RAY خود با APY تا 17.69 and و بنابراین عمودی تر از حرکت LUNA بود، با افزایش دارایی از 10.49 دلار به 16.01 دلار در 24 ساعت.

داده های زمان واقعی چیزی است که سرمایه گذاران را پیشرو می کند

شباهتی که هر دو اطلاعیه در حال تغییر قیمت دارند این است که مشترکین Markets Pro، داده های Cointelegraph پلت فرم اطلاعات، ظرف چند ثانیه پس از انتشار در منابع اولیه هشدار داده شد. این امر توسط یک سیستم هشدار درجه صنعت به نام NewsQuakes possible امکان پذیر شده است، که نویسندگان Cointelegraph از آن برای کشف سرنخ های خبری با سرعت برق استفاده می کنند.

NewsQuakes not اعلان های خودکار هستند که توسط یک الگوریتم هوش مصنوعی هدایت می شوند و هزاران منبع اطلاعات را رصد می کند تا اخبار بالقوه بازار را به اعضا منتقل کند، اغلب در عرض چند ثانیه. در نمودارها، هشدارهای NewsQuakes by با حلقه های طلایی مشخص شده اند – توجه داشته باشید که چگونه در هر مورد، آنها را بر حرکت قیمتی صعود می کند.

در بازاری که ظرف چند دقیقه به اخبار مربوطه به شدت واکنش نشان می دهد، ابزاری که به طور خودکار به کاربران هشدار می دهد به انواع رویدادهایی که در گذشته به طور قابل اعتماد قیمت دارایی های دیجیتالی را تغییر داده است، می تواند تاجران خرده فروشی را تا حد زیادی توانمند سازد.

در اینجا نحوه معامله، معامله گران در  LUNA و RAY می گوید که در آستانه شکست صعودی هستند

انتهای مطلب؛

سلب مسئولیت:

cinfo.ir ناشر اطلاعات مالی است، نه مشاور سرمایه گذاری. ما مشاوره سرمایه گذاری ارائه نمی دهیم. رمزارزها سرمایه گذاری های بی ثباتی هستند و ریسک قابل توجهی از جمله خطر ضرر دائمی و کلی را شامل می شوند. عملکرد گذشته نشان دهنده نتایج آینده نیست. قبل از تصمیم گیری های مالی با مشاور مالی خود مشورت کنید.

 

 

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.