تجزیه نمودار اتریوم/بیت کوین نشان دهنده تغییر احتمالی حرکت است

تجزیه نمودار اتریوم/بیت کوین نشان دهنده تغییر احتمالی حرکت است

لینک کوتاه:

https://cinfo.ir/?p=102837

تجزیه نمودار اتریوم/بیت کوین نشان دهنده تغییر احتمالی حرکت است

به گزارش سینفو به نقل از ambcrypto

این ماه هیجان انگیز برای صنعت ارزهای رمزنگاری شده بود، به ویژه برای بزرگترین دارایی دیجیتال بیت کوین در اوایل هفته گذشته به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی 67،000 دلار رسید. با این حال، BTC به جای پیشروی با حرکت مجدد بازار، قدرت محو شده را در نمودارها نشان داد.

در بیشتر موارد، بیت کوین در این ماه صنعت جمعی را تقویت کرد. در چند روز گذشته، دارایی بیش از 10 درصد اصلاح شد و لحظه ای به زیر 60،000 دلار کاهش یافت.

با این حال، در زمان نوشتن، دارایی بازیابی شده بود و نزدیک به 63000 دلار بود. با گفتن این، یک سکه دیگر وجود دارد که در بالها منتظر است، و در طول هفته آینده، ممکن است روی چرخ صعودی باشد.

اتریوم بیت کوین را سوار می شود؟

منبع: نمای تجاری

مقاله ای در مورد AMBCrypto آخرین هفته، در مورد احتمال وجود فصل آلت کوین در خط مقدم بحث کرد، اما روند پویایی طی چند روز گذشته نسبتاً تغییر کرده است. پیش بینی می شد که BTC پس از نقض ATH به بیش از 70،000 دلار برسد. با این حال، چنین نبوده و ممکن است ادغام در اوایل حل شود.

در حال حاضر، با در نظر گرفتن این نکته، نمودار ETH/BTC نشان دهنده علائم متعددی است که نشان می دهد ممکن است هفته آینده در اتریوم برای ایجاد حرکت صعودی باشد.

همانطور که مشاهده شد، ETH/BTC از مقاومت نزولی که از ابتدای ماه سپتامبر تاکنون حفظ شده بود عبور کرد. دو بار در 16 سپتامبر و 3 اکتبر 2021 آزمایش شد، اما در 23 اکتبر، ETH/BTC موقعیتی فراتر از مقاومت ایجاد کرد.

یکی دیگر از الگوهای صعودی مشاهده شده در نمودار، شکل گیری و نقض یک دم ماهی دوگانه بود. در 23 اکتبر، ETH/BTC همچنین شمعی را در بالای الگو حرکت داد و بست، که می تواند به عنوان تأیید بیشتر الگوی صعودی تلقی شود.

با مقاومت اتریوم در برابر 4150 دلار در زمان نوشتن، نقض بیش از 4200-4300 دلار ممکن است شاهد بزرگترین مسئولیت Altcoin در چند روز آینده باشد.

Altcoins برای استفاده از خشم بازار ETH

علاوه بر این، کاملاً واضح است که نقدینگی که به اتریوم سرازیر می شود، به طور غیرمستقیم بر تجمع سایر سهام در بازار نیز تأثیر می گذارد. طبق داده های Skew ،Ethereum Classic و Chainlink به احتمال زیاد از Ether پیروی می کنند. با همبستگی قوی 0.89 و 0.84 با ETH، هر دو ETC و LINK در چند هفته گذشته برای ایجاد حرکت صعودی تلاش کردند.

با شکستن اتریوم در بالا و بالقوه رسیدن به بالاترین سطح تاریخ، ETC و LINK ممکن است از این روش پیروی کنند زیرا دارایی ها در حال حاضر سطح مقاومت 60 و 40 دلار خود را نقض کرده اند.

 

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.