بیت کوین در آینده طلا را به هم می ریزد

بیت کوین در آینده طلا را به هم می ریزد

لینک کوتاه:

https://cinfo.ir/?p=69385

بیت کوین در آینده طلا را به هم می ریزد

به گزارش سینفو به نقل از ambcrypto

ارزیابی صعودی حرکت طولانی مدت قیمت Bitcoin به دلیل پذیرش وسیع و رشد نمایی در بین تحلیلگران رایج است. بسیاری در گذشته پیش بینی کرده بودند که ارز دیجیتال تا پایان سال 2021 به 100000 دلار خواهد رسید. با این حال ، به عقیده تحلیلگر اسکات ملکر ، در درازمدت شاهد تبدیل آن به “دارایی هفت رقمی” خواهیم بود.
ملکر در گفتگو با خبرنگاران،  مدعی شد که بیت کوین از نظر سرمایه بازار در حال آماده شدن برای “تغییر طلا” است.

با این حال ، این تنها زمانی امکان پذیر خواهد بود که رمزارزها از SEC آمریکا مجوز بگیرند.

ETF دلیل دیگری برای

انجام این کار راهی آسان تر برای سرمایه گذاران نهادی و عمومی برای تعامل با بیت کوین هموار می کند. وی افزود که این امر باعث می شود بیت کوین از طلا پیشی بگیرد.
“ما در مورد صندوق های ثروت و دارایی های دولتی صحبت می کنیم … اگر آنها یک یا دو درصد خود را به بیت کوین اختصاص دهند ، در حال حاضر اندازه مقیاس مقدار پول در بیت کوین ریخته می شود. و ، ما می دانیم که آنها واقعاً نمی توانند بدون دارایی مانند ETF این کار را انجام دهند. ”
با این حال ، شایان ذکر است که دلایل بیشتری در پشت احساسات صعودی معامله گر رمزنگاری وجود دارد. در واقع ، در طول مصاحبه مذکور ، ملکر همچنین به سرعت از ویژگیها و ارزشهای ذاتی BTC استقبال کرد.

“دارایی تورم زا از نظر ریاضی بر همه جهات، شکل و فرم برتر از طلا است.

فقط با تقاضا و عرضه بسیار اساسی. با نصف شدن هر چهار سال، عرضه بیت کوین به نصف کاهش می یابد … برای من ، اگر ما در مورد 10-20 سال آینده صحبت می کنیم ، معتقدم که به راحتی یک دارایی هفت رقمی است. ”

در مورد طلا چطور؟ به گفته ملکر ، طلا “تقریباً مرده است و بیت کوین به عنوان یک گزینه برتر جایگزین آن می شود.”

پایبندی به پیش بینی های شش رقمی

علاوه بر این ، به نظر می رسید تحلیلگران با پیش بینی “شش رقمی تا پایان سال” که توسط بسیاری از طرفداران امسال انجام شده است موافق باشد.

“اگر در سال آینده بیت کوین را در شش رقم نبینیم ، بسیار شگفت زده می شوم. به نظر می رسد تعداد بسیار زیادی از افرادی که معتقدند وقتی در مورد آن صحبت می کنید بیش از حد سرسخت هستید، اما قیمت بیت کوین در حال حاضر 47000 دلار است ، اساساً اگر دو برابر شود ، تقریباً شش رقمی می شود و فقط ماندگار است سال ما شروع به افزایش از 3800 دلار به 65000 دلار کردیم. ”

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله 45،332 دلار قیمت داشت و 2.2 درصد ارزش خود را در 24 ساعت گذشته از دست داده بود. با این وجود ، در ماه گذشته 42.3 درصد افزایش یافته است و به چشم انداز صعودی “گرگ ها” اهمیت می دهد.

تحلیلگر دیگری با عنوان پنتوشی در توییتر، پیش بینی های ملکر را تکرار کرد. در واقع ، او یک قدم جلوتر رفت و مدعی شد که BTC را بر روی ETH انتخاب خواهد کرد در بازار فعلی وی افزود،
“قرار است بیت کوین به ATH جدید برود … به همه یادآوری می کند که پادشاه کیست.”

Pentoshi ? Dont You DM (@Pentosh1)  18/8/2021

 

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.