بیت کوین با عبور از 60000 دلار به فضا نزدیک می شود

بیت کوین با عبور از 60000 دلار به فضا نزدیک می شود

لینک کوتاه:

https://cinfo.ir/?p=102959

بیت کوین با عبور از 60000 دلار به فضا نزدیک می شود

به گزارش سینفو به نقل از trustnodes

تقریباً همه دارندگان بیت‌کوین در حال حاضر برای اولین بار از زمانی که بیت‌کوین از بالاترین رکورد طولانی مدت قبلی یعنی 20000 دلار پیشی گرفت، در حال حاضر سود دارند.

طبق گفته استارت‌آپ Glassnode تجزیه و تحلیل بلاک چین، 99.02 درصد از کل عرضه بیت کوین اکنون سود دارد و 0.98 درصد آخر به‌زودی به‌محض نزدیک شدن بیت‌کوین به مقاومت نهایی خود در 64000 دلار می‌رسد.

امروز با بیدار شدن شانگهای، کریپتو جهش کرد و در حال حاضر با بیدار شدن لس آنجلس، در حال افزایش بیشتر است.

Bitcoin breaches $60,000, Oct 2021
بیت کوین 60000 دلار را شکست، اکتبر 2021

سهام‌های چینی امروز اندکی کاهش یافتند زیرا معامله 1.4 میلیارد دلاری املاک با حامیان دولتی برای Evergrande به پایان رسید.

بانک مرکزی آنها تلاش کرده است تا به بازار اطمینان دهد که بحران اوراق قرضه گسترش نخواهد یافت، اما ممکن است یک نکول رسمی تا شنبه آینده به زودی انجام شود.

بنابراین، سرمایه‌گذاران چینی بیت‌کوین را به‌عنوان یک پوشش محافظ یا برای تنوع بخشیدن به آن انباشته می‌کنند، در حالی که آمریکایی‌ها یک ETF بالقوه جدید فیات آتی بیت‌کوین را ایجاد می‌کنند که ممکن است برخی از بازارهای جدید را در حین افزایش نگرانی ها در مورد Grayscale.

محرک اصلی قیمت احتمالاً تغییر در احساسات است که اگر بیت کوین مقاومت نهایی را در 64000 دلار بگیرد، ممکن است تشدید شود.

بعد از آن، بیت‌کوین وارد فضای رقیق می‌شود، جایی که دیگر لنگر قیمتی وجود ندارد و مقاومت یا شکاف‌های پشتیبانی از صدها دلار به هزاران دلار می‌رسد.

تنها لنگر در این صورت پشتیبانی و مقاومت در اثناست، تا زمانی که آن نیز به 4400 دلار نیاز دارد، در این صورت همه می‌توانند بدون گرانش به سمت پایین شناور شوند.

علاوه بر این، از آنجایی که تقریباً همه سود می‌برند، ممکن است تمایل بیشتری داشته باشند که به آن اجازه بدهند که با خشک شدن نقدینگی طرف فروش، شوک عرضه ایجاد کند.

قبلاً در این نوع موقعیت‌ها، در طول یک دوره چهار هفته‌ای واو، وارد یک سرزمین بدون مرد می‌شدیم. با این حال، آن وقت است که همه مست هستند. در حال حاضر ما بیشتر در اولین لیوان در چرخش از هوشیاری به کمی سبک تر هستیم و حساسیت ها هنوز تا حدودی دست نخورده است.

به زودی ممکن است زمان شروع رقص سبک در مهمانی‌های Decentraland که انتظار می‌رود چهار روز در آن برگزار شود، فرا رسیده باشد.

یا ممکن است کاملاً در اشتباه باشیم، اما یک حس هیجانی وجود دارد که خود می‌تواند منجر به بحران عرضه شود زیرا بیت کوین به بالاترین حد خود نزدیک می‌شود.

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.