استفاده از توییتر برای پیش بینی حرکت قیمت آلتکوین ها

استفاده از توییتر برای پیش بینی حرکت قیمت آلتکوین ها

لینک کوتاه:

https://cinfo.ir/?p=109644

استفاده از توییتر برای پیش بینی حرکت قیمت آلتکوین ها

چگونه معامله گران می توانند از توییتر برای پیش بینی حرکت قیمت آلتکوین استفاده کنند

به گزارش سینفو به نقل از cointelegraph

وقتی معامله‌گران ارزهای دیجیتال برنده بزرگی هستند، اغلب به توییتر مراجعه می‌کنند تا خوشحالی خود را به اشتراک بگذارند. آنها تمایل دارند همین کار را برای به اشتراک گذاشتن داستان های دردناک خراب شدن نیز انجام دهند. بحث در مورد دارایی های جدید امیدوارکننده، یا به اشتراک گذاشتن بینش و پیش بینی هایی که در مورد پروژه ها می تواند تبدیل به چیز بزرگ بعدی شود، انجام دهند. گاهی اوقات این امواج توجه اجتماعی حتی می‌تواند حلقه‌های بازخورد مثبتی ایجاد کند که به موجب آن نشانه‌هایی که به حرف زدن فرمان می‌دهند، قیمت‌های خود را دقیقاً به همین دلیل افزایش می‌دهند.

حجم توییت‌هایی که به یک دارایی خاص اشاره می‌کنند می‌تواند نشان‌دهنده چیزهای مختلفی باشد. . در این ماه، پنج توکنی که بیشترین افزایش ماه به ماه را در حجم توییت روزانه داشتند – Loopring’s LRC، NuCypher’s NU، Enjin Coin (ENJ)، ANKR و The Sandbox (SAND) – همچنین شاهد برخی از شدیدترین سودهای ماهانه بودند. این به خودی خود اصلاً تکان دهنده نیست، زیرا دارایی هایی که شاهد تجمعات عظیم هستند، توجه جمعیت توییتر را به خود جلب می کنند.

استفاده از توییتر برای پیش بینی حرکت قیمت آلتکوین ها
مجموع توییت‌هایی که به LRC، NU، ENJ، ANKR و SAND اشاره می‌کنند، 9 اکتبر – 9 نوامبر. منبع: TIE

اما آنچه قابل توجه است این است که در هر پنج مورد ، رکوردشکنی های حجم توییت در واقع نه در پاسخ به بالاترین قیمت ماهانه بلکه پیش از آنها ثبت شد. به عبارت دیگر، گفتگوهای پراکنده توییتری پیرامون این سکه ها به جای دنبال کردن آن، پیش بینی قیمت را داشتند. معامله‌گران چگونه می‌توانند نشانه‌های این فعالیت اجتماعی خارق‌العاده را زودتر تشخیص دهند؟

توجه به جمعیت

اگر تقریباً همه را در توییتر Crypto دنبال نمی‌کنید، راه‌های کمی برای به طور قابل اعتمادی هر افزایش توییت ها را در مورد یک دارایی خاص ثبت کنید. مشترکین Markets Pro، پلتفرم اطلاعاتی اختصاصی Cointelegraph، به راحتی می توانند: یک پانل اختصاصی شامل پنج دارایی که دارای یک حجم بالای توییت به طور غیرمعمول به‌طور هم‌زمان روی داشبورد نمایش داده می‌شود.

استفاده از توییتر برای پیش بینی حرکت قیمت آلتکوین ها
CT Markets Pro پانل حجم غیرمعمول توییتر، 11 نوامبر. منبع: Cointelegraph Markets Pro

علاوه بر این، حجم توییت یکی از چندین معیار است که برای محاسبه امتیاز VORTECS™ استفاده می‌شود، یک شاخص الگوریتمی که الگوهای بازار و فعالیت‌های اجتماعی گذشته را پیرامون یک دارایی دیجیتال با ارزش سال‌ها مقایسه می‌کند. عملکرد داده های تاریخی برای ارزیابی اینکه چقدر چشم انداز سکه صعودی است.

در مورد برترین عزیزان توییتر ماه، نگاهی به داده های خام توییتر کافی است، همانطور که همه از این سکه‌ها در پانل حجم غیرمعمول توییتر ظاهر شدند، زیرا حجم توییت‌هایشان به اوج رسید.

LRC/USD: افزایش 744.44 درصدی در حجم توییت‌ها و به دنبال آن تغییر قیمت ماهانه +350.79 درصد

یکی از عوامل تشکیل دهنده رالی هیولایی LRC در این ماه این واقعیت است که پروتکل لایه دو همچنان به ارائه کارمزد تراکنش کمتر در مقایسه با همتایان خود، که در میان هزینه های گزاف گاز در شبکه اتریوم مفید است.

استفاده از توییتر برای پیش بینی حرکت قیمت آلتکوین ها
قیمت LRC در مقابل امتیاز VORTECS™ (زرد/سبز)، 8 اکتبر – 8 نوامبر. منبع: Cointelegraph Markets Pro

با بیش از 3000، حجم روزانه توییت هایی که به این پروژه اشاره می کنند بیش از 740 درصد از میانگین ماهانه در 3 نوامبر فراتر رفته است. دایره d در نمودار) زیرا دارایی به اوج قیمت محلی 1.54 دلار نزدیک می شد. پس از یک اصلاح کوتاه، که توسط هجوم توجه اجتماعی تقویت شد، LRC به صعود حتی بالاتر ادامه داد و شش روز بعد از 2 دلار گذشت.

NU/USD: افزایش 598.87 درصدی در حجم توییت باعث افزایش 179.18 درصدی ماهیانه شد.

هیچ کس به طور قطع نمی داند که پمپ 10x-plus NU در 15 اکتبر از کجا آمده است، اما شاهد افزایش قیمت سکه از حدود 0.30 دلار به بالای 3 دلار در عرض چند ساعت بود. برخی از کاربران توییتر لیست خود را در صرافی کره جنوبی Upbit برای افزایش اعتبار می‌دانستند، اما به احتمال زیاد چیز دیگری در کار بوده است. به احتمال زیاد، مردم به سادگی سعی می کردند بفهمند چه اتفاقی دارد می افتد.

استفاده از توییتر برای پیش بینی حرکت قیمت آلتکوین ها
قیمت NU در مقابل امتیاز VORTECS™ (زرد/سبز)، 8 اکتبر – 8 نوامبر. منبع: Cointelegraph Markets Pro

به هر حال، نشانگر صدای غیرمعمول توییتر تنها دو ساعت پس از رالی شروع به چشمک زدن کرد و بالاترین نرخ کمی قبل از شروع به کار نشان داد. قیمت بالای 3.17 دلار. جالب اینجاست که هیجان اجتماعی در اطراف NU برای مدتی پس از اصلاح شدید قیمت ادامه داشت و تنها یک روز پس از سقوط قیمت به حدود 1.20 دلار شروع به کاهش کرد.

ENJ/USD: افزایش 354.32 درصدی حجم توییت همراه بود. 90.35% تغییر قیمت ماهانه

Enjin Coin به عنوان یکی از ذینفعان ولگردی و قانونی شکنی توکن های متاورس ظاهر شد با تغییر نام فیس بوک به Meta در پایان اکتبر راه اندازی شد.

پیش بینی حرکت قیمت آلتکوین ها
قیمت ENJ در مقابل امتیاز VORTECS™ (زرد/سبز)، 8 اکتبر – منبع: 8 نوامبر. Cointelegraph Markets Pro

بحث توییتر در مورد پلت فرم بازی بلاک چین Enjin به اوج خود رسید در 31 اکتبر در برابر قیمت 2.51 دلار در حالی که ENJ پس از یک رالی سهموی در حال خنک شدن بود. هجوم اشاره‌های توییتر مرحله بعدی اقدام را پیش‌بینی می‌کرد، که سکه را به بالاترین قیمت بعدی یعنی 3.45 دلار رساند.

ANKR/USD: افزایش 329.08 درصدی حجم توییت‌ها از تغییر قیمت ماهانه +39.51 درصد حمایت کرد.

ANKR تقریباً همزمان با افزایش سرسام‌آور دارایی‌های متاورس، نمایش عظیمی داشت و از 0.081 دلار در 28 اکتبر به 0.139 دلار یک هفته بعد رسید.

استفاده از توییتر
قیمت ANKR در مقابل امتیاز VORTECS™ (زرد/سبز)، 8 اکتبر – 8 نوامبر. منبع: Cointelegraph Markets Pro

از آنجایی که قیمت توکن برای مدت کوتاهی افزایش یافت در میان این افزایش، اعداد توییتر بیش از حد افزایش یافت و روزانه 2400 بار ذکر شد. پس از آن، قیمت توکن یک جهش دیگر به بالاترین قیمت ماهانه ثبت شده در 3 نوامبر انجام داد.

SAND/USD: افزایش 328.12 درصدی در حجم توییت ها با تغییر قیمت ماهانه +222.12 درصدی همراه شد

SAND/USD.

Sandbox یکی دیگر از شگفتی های متاورز بود که قیمت توکن آن پس از اخبار فیس بوک/متا به شدت افزایش یافت.

استفاده از توییتر
قیمت SAND در مقابل امتیاز VORTECS™ (زرد/سبز)، 8 اکتبر – 8 نوامبر. منبع: Cointelegraph Markets Pro

چشم انداز اجتماعی سالم SAND زمانی آشکار شد که حجم توییت روزانه آن در مقایسه با ماه قبل بیش از سه برابر شد. میانگین ماهانه، 15 ساعت قبل از ثبت اوج قیمت 3.38 دلار، به رکورد بالای 2600 رسیده است.

البته، حجم غیرعادی توییت‌هایی که به یک دارایی خاص اشاره می‌کنند به خودی خود دستور العملی برای افزایش قیمت قریب‌الوقوع نیست. معامله گران باید در زمینه واقعی آنچه در اطراف توکن در حال رخ دادن است را بررسی کنند تا تصمیمی آگاهانه بگیرند. با این حال، هشدار نسبت به افزایش شدید توجه به دارایی‌های خاص می‌تواند برای تمرکز تحلیل فرد بر محتمل‌ترین کاندیداها برای ادامه تجمع بسیار مفید باشد.

سلب مسئولیت

cinfo.ir یک ناشر اطلاعات مالی است، نه یک مشاور سرمایه گذاری. ما مشاوره سرمایه گذاری شخصی یا فردی ارائه نمی دهیم. ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری‌های بی‌ثباتی هستند و ریسک قابل توجهی از جمله خطر زیان دائمی و کلی را به همراه دارند. عملکرد گذشته نشان دهنده نتایج آینده نیست. ارقام و نمودارها در زمان نگارش یا همانطور که مشخص شده است صحیح هستند. استراتژی های آزمایش شده زنده توصیه نیستند. قبل از تصمیم گیری مالی با مشاور مالی خود مشورت کنید.

 CINFO.IR به هیچ وجه برای تجزیه و تحلیل یا گزارش در مورد هر ICO، IEO، ارز دیجیتال، ارز، فروش توکن شده، اوراق بهادار، یا کالا، غرامت نمی پردازد و نخواهد پذیرفت.

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.