ارزهای متاورس و جزئیات

ارزهای متاورس و جزئیات

لینک کوتاه:

https://cinfo.ir/?p=133574

ارزهای متاورس و جزئیات

در این مطلب به بررسی ارزهای متاورس و جزئیات در مورد آنها خواهیم پرداخت لطفا تا پایان با سینفو همراه باشید.

با توجه به وضعیت فعلی و پیشروی غول های بزرگ فناوری و تکنولوژی به سمت و سوق متاورس می توان پیشبینی کرد که متاورس در چند سال آینده جزئی از زندگی روزمره اکثر افراد در جهان خواهد شد.

متاورس چیست؟

متاورس (فرا جهان) (به انگلیسی: Metaverse) فرضیه‌ای از نسل بعدی اینترنت است که از محیط‌ های مجازی سه بعدی آنلاین غیرمتمرکز و پایدار تشکیل می‌شود. این دنیای مجازی از طریق هدست‌های واقعیت مجازی، عینک‌های واقعیت افزوده، گوشی‌های هوشمند، رایانه‌های شخصی و کنسول‌های بازی قابل دسترسی خواهد بود. متاورس، به شکلی محدود در حال حاضر در پلتفرم‌هایی مانند VRChat یا بازی‌های ویدیویی مانند زندگی دوم وجود دارد. همچنین می‌توان به فیلم بازیکن شماره یک آماده (فیلم) و همچنین انیمه سورت آرت آنلاین اشاره کرد. (ویکی‌پدیا)

در حال حاضر شرکت های بزرگ همچون مایکروسافت و اپل در حال سرمایه گذاری کلان بر روی تحقیقات و توسعهٔ فناوری‌های مرتبط با متاورس هستند.

معایب اساسی متاورس

با توجه به اجتماعی بودن انسان ها، این تکنولوژی به احتمال قوی در نسل های آینده موجب منزوی شدن آنها، افسردگی و دور شدن از واقعیت های قابل رویت در آنها خواهد شد. شرکت اپل قبل از ورود به سرمایه گذاری در متاورس، سرمایه گذاری بر روی فیلمی با عنوان see انجام داد که در آن آیندگان (انسان های آینده) به صورت کور خواهند بود.

در این فیلم اشاره می شود که انسان در هنگام تولد کور نیستند، اما به مرور زمان کور می شوند و نمی توانند واقعیت را مشاهده کنند.

این می تواند به متاورس اشاره داشته باشد و به مرور زمان این سبب دور شدن

و سلب امکان مشاهده واقعیت در انسان ها خواهد شد.

متاسفانه در حال حاضر با توجه به سرمایه گذاری افراد و شرکت های کلان بر روی این پروژه، در چند سال آینده به وفور این کلمه را خواهیم شنید و آینده انسان ها می تواند با این پروژه تغییر یابد، قبل از استفاده و سرمایه گذاری بر روی این پروژه ها دقت لازم را داشته باشید.

می توانید لیستی از ارزهای متاورس را در اینجا از کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

 

سلب مسئولیت؛

مطلب فوق تنها عقیده نویسنده آن می باشد و جهت اطلاع رسانی منتشر شده است و هیچ گونه توصیه به سرمایه گذاری بر روی هیچ پروژه خاصی نمی باشد، لطفا قبل از سرمایه گذاری با مشاور سرمایه گذاری معتبر مشورت نمائید تا متحمل ضرر و زیان نشوید.
cinfo.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده نادرست از مطلب فوق ندارد و نخواهد پذیرفت.

 

 

 

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.