احتمال صعود قدرتمند در لایت کوین

احتمال صعود قدرتمند در لایت کوین

لینک کوتاه:

https://cinfo.ir/?p=109154

احتمال صعود قدرتمند در لایت کوین

به نظر می رسد لایت کوین پس از شکستن مقاومت آماده جهش است

به گزارش سینفو

به نظر می رسد لایت کوین پس از خارج شدن از روند فعلی خود، برای دستاوردهای بیشتر آماده است. LTC مقاومت عمده را برطرف کرده است اما قبل از افزایش بیشتر با مانع دیگری روبرو است.

لایت کوین وارد روند صعودی جدیدی می شود

لایت کوین برای اولین بار در نزدیک به شش ماه گذشته در تلاش است تا 300 دلار را به عنوان پشتیبانی به دست آورد.

سیزدهمین ارز رمزنگاری شده بزرگ از نظر ارزش بازار، طی چند روز گذشته از قیمت صعودی برخوردار بوده و نزدیک به 100 امتیاز در ارزش بازار کسب کرده است. افزایش ناگهانی به LTC اجازه داد تا از چندین مانع مقاومت عبور کند و جای پای محکمی برای پیشرفت بیشتر قیمت ها ایجاد کند.

پیتر برانت، کهنه کار تجارت 40 ساله، معتقد است که لایت کوین تازه شروع شده است. شکستن بالاترین سطح 13 سپتامبر در 238 دلار می تواند آغاز یک روند صعودی جدید باشد. برندت حفظ این است که فشار خرید بیشتر ممکن است باعث شود LTC بالاترین قیمت خود در سال 2021 یعنی 413 دلار را دوباره آزمایش کند.

مهمتر از آن، این تحلیلگر فنی تأیید کرد که هدف 1000 دلاری برای لایت کوین “کاملا محافظه کارانه” است. او اشاره کرد که LTC می‌تواند در نمودار هفتگی یک الگوی جام و دسته ایجاد کند که به عنوان یک سیگنال صعودی در نظر گرفته می‌شود که روند صعودی را گسترش می‌دهد. این پیش‌بینی می‌کند که با شکستن بالاترین قیمت ۴۲۰ دلاری، قیمت‌ها می‌تواند نزدیک به ۱۸۰۰ درصد به سمت ۸۰۰۰ دلار افزایش یابد.

چنین هدف صعودی با اندازه گیری فاصله بین کف فنجان و سطح شکست الگو و گسترش آن فاصله به سمت بالا از شکست تعیین می شود.

Litecoin US dollar price chart
منبع: TradingView

در حالی که 8000 دلار یک هدف عالی برای لایت کوین است، آزمایش مجدد فنی بالاترین قیمت 413 دلاری سال 2021 می تواند در کوتاه مدت بعدی باشد. مدل IntoTheBlock’s IntoTheBlock’s In/Out of the Money Around Price (IOMAP) نشان می دهد که لایت کوین تنها با یک مانع روبرو است.

تقریباً 42600 آدرس قبلاً بیش از 240000 LTC بین 311 تا 320 دلار خریداری کرده بودند.

چنین مانع عرضه حیاتی می‌تواند روند صعودی را کاهش دهد زیرا معامله‌گرانی که زیر آب بوده‌اند ممکن است سعی کنند در موقعیت‌های طولانی خود شکست بخورند. با این حال، همانطور که برانت اشاره کرد، بسته شدن قاطع بالای این دیوار مقاومتی احتمالاً منجر به صعود به سمت 413 دلار خواهد شد.

Litecoin Transaction Histroy
منبع: IntoTheBlock

شایان ذکر است که لایت کوین باید بالاتر از 240 دلار باشد تا چشم انداز صعودی غالب شود. هرگونه نشانه‌ای از ضعف در این سطح قیمت می‌تواند سرمایه‌گذاران را به فروش تشویق کند تا از زیان جلوگیری کنند. الف>. بر اساس تاریخچه تراکنش، افزایش فشار فروش که LTC را به زیر 240 دلار می‌برد، می‌تواند به اصلاح به 200 دلار یا کمتر تبدیل شود.

افشای: در زمان نگارش این مقاله، نویسنده این ویژگی مالک BTC و ETH بود.

به نظر می رسد لایت کوین پس از شکستن مقاومت آماده جهش است

انتهای مطلب

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.